<αρχική σελίδα>
<επικοινωνία>
<συνδέσεις>

Χώρες Ευθύνης > Αίγυπτος > Κάΐρο> Αμπέτειος Σχολή Καΐρου> Αγιασμός 2010-2011

Αγιασμός στην Αμπέτειο Σχολή Καίρου και Χαιρετισμός του Αν.Συντονιστή Εκπ/σης κου Ι.Σταυρόπουλου
Κάντε κλικ για μεγέθυνση Κάντε κλικ για μεγέθυνση
Η φετινή χρονιά ξεκινά με πολύ καλές προοπτικές. Τα σύννεφα του παρελθόντος, που την ευθύνη αυτών φέρει ο προκάτοχος μου, έχουν φύγει. Το Υπουργείο Παιδείας ποτέ δεν είχε στα σχέδια του να διαλύσει την ελληνόγλωσση εκπαίδευση στο εξωτερικό. Αυτό που ήθελε και θέλει ακόμα είναι να γίνει ορθολογική κατανομή του εκπαιδευτικού προσωπικού. Έχουμε προχωρήσει σε λύσεις που έχουν αποφέρει θετικότερα αποτελέσματα ακόμα και από τις δικές μας προσδοκίες.
Κάντε κλικ για μεγέθυνση Κάντε κλικ για μεγέθυνση
Σε σας παιδιά εύχομαι καλή και δημιουργική σχολική χρονιά. Πιστέψτε με ότι αξίζει τον κόπο και τις θυσίες σας για να εξασφαλίσετε ένα καλύτερο μέλλον. Πιστεύω ότι όπως και κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, οι εκπαιδευτικοί μας θα δώσουν και φέτος τον καλύτερο τους εαυτό, έτσι ώστε να συμβάλλουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στην παιδεία των παιδιών μας.
Κάντε κλικ για μεγέθυνση Κάντε κλικ για μεγέθυνση

Copyright 2006 - Γραφείο Σ.Ε.Κ.